Genis Aile Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

crazy_sedat

3 posters
YazarMesaj
crazy_sedat
Vip Üye
Vip Üye
crazy_sedat

crazy_sedat Empty
MesajKonu: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:42 pm

Ben burda ilk olmak için bunu açım dedim

ben sedat özdemir kayseri kocasinan doğumlu ocağın 4'ünde 1993'de doğdum ben 3 kardeşim en küçük benim iki ablam war benim ismim teyzem koymuş ama zaten ablam girin ismine göre süper koymuş( eda-seda-sedat) yani benim ismim den çıkarırsak küçük ablam seda oluyor ondan da s harfi çıkarsa eda oluyor ben 1. kayseride 2. maltyada okudum ondna sonra 3.sınfadan - 8.sınıfa kadar kayseri de en ii 3. devlet okulnda okudum oksde sınıfda en ii bendim ama okulda 18.dim puanım yetmedi yozgat/boğazlıyanı tutu ilk tercihde okulada 2. olarak girdim 1. sınıfda 1 zayıf ile geçtim 2. sınıf 5 zayıf ile geçtim 4 ünü weridim 1 tane kaldı onunda bu hafta werecem 3. sınıfda inş. zayıf beklemiyorum ben hayatımı sagopaya göre yönetmeye çalışıyorum birde yazı tura benim hayatımın prensibi ne yapsam yazı tura atarım ben fazla küfür eden bir insan deil ama yinede ederim : ( çok asabiyimdir hemen sinirlenir hemen sevinirim fenerin büyük bir taraftarı olmaya çalışırım ewim de herzey fener zaten :d kız arkaşı arıyorum ama kızlara konuşmayı o kadar bebere miyorum onun için bana bir kız yardımcı olursa onada sewinirim Very Happy Very Happy benden bu kadar daha wardı kesin ama aklıma geln bu kadr bende sizi sewiyorum tşk ederim
GLDN
Üye
Üye
GLDN

crazy_sedat Empty
MesajKonu: Geri: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 10:58 pm

insan deil ama yinede ederim : ( çok asabiyimdir hemen sinirlenir hemen sevinirim

aynı bennn:)SmileSmileSmile umarım hiçbir zaman üzülmessn Very Happy:D:D keşke fb li olmasaydın yha o işi bozdu.)SmileSmileSmile
crazy_sedat
Vip Üye
Vip Üye
crazy_sedat

crazy_sedat Empty
MesajKonu: Geri: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:38 am

Very Happy olsun aramızdaki farkda fb olsun o zaman Very Happy
TheSelÇuk
Admin
Admin
TheSelÇuk

crazy_sedat Empty
MesajKonu: Geri: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:06 pm

Başarılar Sana İnşallah geçersin o derside:D
http://genisailefan.com
crazy_sedat
Vip Üye
Vip Üye
crazy_sedat

crazy_sedat Empty
MesajKonu: Geri: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:25 pm

saol inşlar umutum yok ama yinede teşekür ederim
TheSelÇuk
Admin
Admin
TheSelÇuk

crazy_sedat Empty
MesajKonu: Geri: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 11:12 pm

Profil Resmin Süper:)
crazy_sedat
Vip Üye
Vip Üye
crazy_sedat

crazy_sedat Empty
MesajKonu: Geri: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 11:21 pm

saol daha iyileri senin olsun Smile
TheSelÇuk
Admin
Admin
TheSelÇuk

crazy_sedat Empty
MesajKonu: Geri: crazy_sedat   crazy_sedat Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 11:26 pm

Sen Varken Bize Düşmez:P Very Happy

crazy_sedat
1 sayfadaki 1 sayfası