Genis Aile Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır)

2 posters
YazarMesaj
~~ßéTüL~~
CoAdmin
CoAdmin

İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır) Empty
MesajKonu: İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır)   İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır) Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 1:28 am

Polonya'daki Lodz kasabasından çıkan tren, dükkanlara dondurma dağıtır. Görevlilerden ikisi, dondurmaları dükkana taşımak için dondurma dolabının içine girer. O sırada dolabın kapağı kapanır ve içerde kalırlar. Dolabın kapağını vururlar ama onları duyan kimse yoktur. Öleceklerini anlarlar ve sürekli kendi kendilerine "Donucaz, donucaz..." diye mırıldanırlar. İçlerinden bir tanesi kağıda "Yavaş yavaş tenimiz donmaya başladı, artık dayanamıyoruz." diye yazı yazar. En sonunda bunlar donucaz diye diye donarak ölürler. O akşam onları orada bir kasabalı bulur ve polise haber verir. Olay yerine gelen polis bunların otopsisini yaparak donarak öldüklerini kamuoyuna açıklar.

AMA DOLAP SABAHTAN BERİ ÇALIŞMIYORDUR...
crazy_sedat
Vip Üye
Vip Üye
crazy_sedat

MesajKonu: Geri: İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır)   İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:30 pm

Very Happy Very Happy şimdi ben anlamadım desem Very Happy Very Happy
~~ßéTüL~~
CoAdmin
CoAdmin

MesajKonu: Geri: İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır)   İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 8:16 pm

Büyük dondurma depolarından birinde birkaç kişi kilitli kalıyor.Birgün boyunca orada duruyorlar ve donucaklarını anlıyorlar.Birkaç saat sonra da donuyorlar.Ama dondurma dolabı aslında çalışmıyor.Yani kendilerini donucaz diye şartlandırdıkları için donuyorlar.

Şimdi anladın mı ?? Razz
crazy_sedat
Vip Üye
Vip Üye
crazy_sedat

MesajKonu: Geri: İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır)   İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:45 pm

yok o kadar anladım da bunlar nasıl donduğunu anlamamışdım yinede saol Very Happy

İnsan Beyninin Gücü (Bu olay yaşanmıştır)
1 sayfadaki 1 sayfası