Genis Aile Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim

3 posters
YazarMesaj
TheSelÇuk
Admin
Admin
TheSelÇuk

Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim Empty
MesajKonu: Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim   Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 10:47 pm

İlknur Taş / Milliyet
Kanal D’nin yeni dizisi “Geniş Aile”de rol alan Rasim Öztekin “Bu dizide ben gençlere pas veren oyuncu rolündeyim. Hastalanınca nasıl çalışmamız gerektiği aklıma geldi. Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim” diyor
Kanal D’de bugün “Geniş Aile” adlı yepyeni bir komedi dizisi başlıyor... Yapımcılığını D Productions, yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı dizide Ufuk Özkan, Zuhal Topal, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel ve Halit Akçatepe gibi birçok oyuncu rol alıyor. Geçirdiği kalp ameliyatından sonra ilk kez kamera karşısına geçen Rasim Öztekin, dizide Kuddusi adlı bir kuruyemişçiyi oynuyor. İlk kez bir komedi dizisinde kendisini geriye çektiğini söyleyen Öztekin “Dizinin komedi tarafını gençler üstlenecek. Ben gençlere pas veren oyuncu rolündeyim” diyor... Set çalışanlarının rahatsızlığından dolayı kendisine çok titiz davrandığını dile getiren Öztekin sözlerini şöyle sürdürüyor:
“Ben de yıllar sonra bu hastalık vasıtasıyla insani çalışma koşullarını öğrendim. Aslında böyle çalışmamız gerekiyormuş, hastalanınca nasıl çalışmamız gerektiği aklımıza geldi.”
http://genisailefan.com
crazy_sedat
Vip Üye
Vip Üye
crazy_sedat

MesajKonu: Geri: Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim   Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 12:18 am

bu adamın bazen özlü söleri war süper yaw:D
lakeya
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim   Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:50 pm

rasim abi seni yıllardır izlerim maşallah seni izledikçe keyf alıyorum abi süpersin bu dizide bu kadar kaliteli insanlar olurda izlenmezmi ya her rolün hakkını veriyorsun abi allahım uzun ömürler versin.

Yıllar sonra insani çalışma koşullarını öğrendim
1 sayfadaki 1 sayfası